Informacje

herb gminy Damnica

Honorowy patronat nad konkursami objął Wójt Gminy Damnica, który ufundował specjalną nagrodę GRAND PRIX we wszystkich konkursach.

Miejsca nagrodzone lub uhonorowane zwycięskim tytułem we wszyskich konkursach plastycznym, poetyckim, piosenki "Rytm i Melodia" są punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych.

=== >
Patrz komunikat Pomorskiego Kuratora Oświaty

Kwalifikacje do III etapu

Szkoły, których uczniowie zostali zakwalifikowani do III etapu:

Grupa wiekowa 1 - 4 szkoła podstawowa:

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Siemianice, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk, solista (1), zespół (1)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Smołdzino, solista (2), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa, Łupawa, solista (2), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa, Potęgowo, solista (1), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 1, Ustka, solista (1)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Redzikowo, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 3, Ustka, solista (2), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa, Damno, solista (1), zespół (1)

Grupa wiekowa 5 - 8 szkoła podstawowa:

  • Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk, solista (1), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 46, Gdynia, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 2, Pruszcz Gdański, solista (2), zespół (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 1, Ustka, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa, Łupawa, solista (2), zespół (1)
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Redzikowo, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko, solista (1)
  • Szkoła Podstawowa, Damno, solista (2), zespół (1)

Nie zakwalifikowano (niekompletna karta zgłoszenia):

  • Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko, grupa wiekowa 5 - 8 SP:
    soliści (1), zespół (duet)

Szkoły i prace uczniów zakwalifikowane do III etapu:

  • SP nr 40, Gdańsk - wszystkie prace - 1
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Siemianice - wszystkie prace - 6
  • SP nr 2, Pelplin - wszystkie prace - 16
  • SP, Nebrowo Wielkie - wszystkie prace - 5
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Żelistrzewo - wszystkie prace - 20
  • SP, Zagórzyca - wszystkie prace - 4
  • SP nr 10, Słupsk - wszystkie prace - 8
  • SP, Żelkowo - wszystkie prace - 5
  • SP, Starkowo - wszystkie prace - 5
  • SP, Pomieczyno - wszystkie prace - 5
  • SP, Warcino - wszystkie prace - 3
  • SP nr 3, Słupsk - wszystkie prace - 9
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Smołdzino - wszystkie prace - 11
  • SP nr 8, Sopot - wszystkie prace - 2
  • Zespół Kształcenia i Wychowania, Brodnica Górna - wszystkie prace - 4
  • SP, Chłapowo - wszystkie prace - 1
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1, Malbork - wszystkie prace - 1
  • SP, Damno - wszystkie prace - 14
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Główczyce - prace:
    A. Brzezińska, I. Dawyda, M. Dąbrowska, J. Dziuba, N. Iwańska - 5 prac
  • SP im. Św. Jana de La Salle, Gdańsk - prace:
    M. Zębala, M. Boho, Sz. Połczyński, W. Czenkusz, Z. Litwic, M. Zacharska - Gazda, H. Drozdowska, A. Bryczkowski, A. Grzenkowicz, A. Niewiadomska, A. Mielcarek, J. Dalla Bella, E. Andruszkiewicz - 13 prac
  • SP nr 2, Sztum - prace:
    Sz. Gręda, C. Paprocki, M. Grabowski, M. Majewska, M. Moczadłowska, A. Reh, A. Zaręba, M. Schufreida, Z. Rams, M. Zwolińska, W. Lubelski, K. Carowska, A. Biełkowska - 13 prac
  • SP, Nożyno - prace:
    B. Domaszk, M. Cierzan, D. Krzewińska, B. Kałczuga, O. Dawidowska, R. Kolka, A. Wiszowata, M. Szymlek, A. Domaszk, P. Simlat, K. Cywińska, Patrycja Simlat, J. Cybulska - 13 prac
  • SP nr 1, Luzino - prace:
    D. Dampc, A. Hirsz, M. Skurat, M. Dampz, A. Hinz - 5 prac
  • SP nr 3, Słupsk - prace:
    J. Derda, W. Rogala, W. Piekarska, A. Sułkowska, K. Żukowska, N. Radziejewska, M. Karwacka,S. Urbaniak - 8 prac
  • SP nr 4, Rumia - prace:
    M. Bryszkiewicz, J. Redosz - 2 prace
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Redzikowo - prace:
    B. Chmiel, A. Słodziński - 2 prace
  • SP, Straszewo - prace:
    M. Zablińska - 1 praca
  • SP im. Juliana Tuwima, Pobłocie - prace:
    L. Mielewczyk, M. Zięcik, L. Graczyk, M. Dwulit, E. Kopeć, D. Wolski, W. Doba, D. Kurczaba, M. Nur - Aksen, J. Karkowska, W. Ekier, M. Dąbek, M. Pochodaj, K. Klingbajn, K. Strizel, E. Michałejko, E. Słodzińska, A. Łosiak, M. Jósłowka, A. Wenta, W. Miotk, K. Grzybek, M. Konczalska, W. Bronk, K. Słodzińska, J. Wieczorek - 26 prac
  • SP im. Adama Mickiewicza, Łupawa - prace:
    K. Arciszewski, N. Pokilltinis, M. Wronka, K. Krop, I. Kowalski, N. Zabieglik, O. Kutni, W. Renka, J. Konopa, M. Szela, W. Okuniewska, J. Kokosińska - 12 prac
  • Zespół Szkół, Damnica - prace:
    O. Kaniowska, H. Kowal, N. Wdowiak, J. Gawin, N. Lisicka, N. Kowalska, O. Lejk, A. Leśniewska, J. Grochała, N. Demedziak - 10 prac
  • SP nr 1, Malbork - prace:
    D. Szarmach, A. Ciechanowska, A. Polkowska, K. Słodkowska, A. Tuńska - 5 prac
  • SP nr 1, Ustka - prace:
    K. Dzedzej, A. Semeniuk, U. Smołuch, H. Kierzkowska, M. Kaczmarczyk, Z. Drzezgowska, D. Prykiel - 7 prac
  • Zespół Kształcenia i Wychowania, Szymbark - prace:
    W. Janiszek, J. Tusk, O. Formela, K. Las, A. Pepliński, H. Formela, W. Kotłowska, A. Serkowska, A. Szulist, M. Machola, M. Serkowski, Sz. Zieliński, J. Biernat, W. Chmielewska, A. Wsiecka - 15 prac

Brak kart zgłoszeń lub praca niezgodna z regulaminem - format pracy, technika wykonania:

  • SP z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn - brak karty zgłoszenia
  • SP, Obłowiec - brak karty zgłoszenia
  • SP nr 8, Gdańsk - brak karty zgłoszenia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa, Kwidzyn - brak karty zgłoszenia
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Główczyce - prace: J. Grzesiak, P. Romowski, N. Żądło - 3 prace
  • SP im. Św. Jana de La Salle, Gdańsk - prace: N. Twardowska - 1 praca
  • SP nr 2, Sztum - prace: A. Lubowiecka - 1 praca
  • SP, Nożyno - prace: J. Polańska - 1 praca
  • SP nr 1, Luzino - prace: W. Bladowska, M. Gielińska - 2 prace
  • SP nr 3, Słupsk - prace: H. Labryga - 1 praca
  • SP nr 4, Rumia - prace: K. Kosiedowska - 1 praca
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny, Redzikowo - prace: O. Mulik - 1 praca
  • SP, Straszewo - prace: E. Zblewska - 1 praca
  • SP im. Juliana Tuwima, Pobłocie - prace: O. Szcepańska - 1 praca
  • SP im. Adama Mickiewicza, Łupawa - prace: M. Sołśnia - 1 praca
  • Zespół Szkół, Damnica - prace: H. Kowal - 1 praca
  • SP nr 1, Malbork - prace: N. Tyborska - 1 praca
  • SP nr 1, Ustka - prace: M. Basińska - 1 praca
  • Zespół Kształcenia i Wychowania, Szymbark - prace: A. Cieszyńska - 1 praca

Szkoły, których uczniowie zostali zakwalifikowani do III etapu:

  • Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Gdyni
  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Miastku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku
  • Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej
  • Szkoła Podstawowa w Kętrzynie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
  • Szkoła Podstawowa w Damnie

Wyniki finałowe - laureaci

Grand Prix 2019

Natalia Łepkowska

Szkoła Podstawowa nr 1, Ustka

Grupa wiekowa klasy 1 - 4 szkoła podstawowa:


SOLIŚCI:

  • I miejsce:
    Paulina Bąbelek
    Szkoła Podstawowa nr 1, Ustka

  • II miejsce:
    Blanka Korniluk
    Szkoła Podstawowa nr 3, Ustka

  • III miejsce:
    Zofia Janikowska
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • Wyróżnienia:
    Martyna Maciąg
    Szkoła Podstawowa, Damno

    Laura Maszota
    Szkoła Podstawowa, Siemirowice

ZESPOŁY:

  • I miejsce:
    Do Re Mi
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • II miejsce:
    Dzwoneczki
    Szkoła Podstawowa, Potęgowo

  • III miejsce:
    Muszelki
    Szkoła Podstawowa nr 3, Ustka

  • Wyróżnienie:
    Kwartecik
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

Grupa wiekowa klasy 5 - 8 szkoła podstawowa:


SOLIŚCI:

  • I miejsce:
    Olga Klimek
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • II miejsce:
    Kaja Wismont
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • III miejsce:
    Michał Zabrocki
    Szkoła Podstawowa nr 2, Miastko

  • Wyróżnienia:
    Martyna Błaszczyk
    Szkoła Podstawowa, Redzikowa

    Maja Konopa
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

    Julia Ostrowska
    Szkoła Podstawowa, Damno

ZESPOŁY:

  • I miejsce:
    Zespół
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • II miejsce:
    Crescendo
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • III miejsce:
    Duet
    Szkoła Podstawowa nr 2, Pruszcz Gdański

  • Wyróżnienia:
    Zespół
    Szkoła Podstawowa, Łupawa

Grand Prix 2019

Weronika Renka

Szkoła Podstawowa, Łupawa

Grupa wiekowa klasy 1 - 3 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Monika Lesińska
    Szkoła Podstawowa, Nebrowo Wielkie

  • II miejsce:
    Natalia Tetera
    Szkoła Podstawowa, Nebrowo Wielkie

  • III miejsce:
    Otylia Kwiecień
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • Wyróżnienia:
    Igor Wohlfahrt
    Szkoła Podstawowa nr 2, Pelplin

    Karolina Piechowicz
    Szkoła Podstawowa, Damno

Grupa wiekowa klasy 4 - 6 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Martyna Kaczorowska
    Szkoła Podstawowa, Damno

  • II miejsce:
    Wiktoria Piekarska
    Szkoła Podstawowa nr 3, Słupsk

  • III miejsce:
    Julia Gawin
    Zespół Szkół, Damnica

  • Wyróżnienia:
    Mariusz Boho
    Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle, Gdańsk

    Milena Łaba
    Zespół Szkół, Siemianice

Grupa wiekowa klasy 7 - 8 szkoła podstawowa i klasa III gimnazjum:

  • I miejsce:
    Agata Mielcarek
    Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle, Gdańsk

  • II miejsce:
    Alicja Pytlak
    Szkoła Podstawowa, Starkowo

  • III miejsce:
    Julia Bogusz
    Szkoła Podstawowa, Starkowo

  • Wyróżnienia:
    Natalia Wdówka
    Zespół Szkół, Siemianice

    Józefina Erbel
    Zespół Szkolno - Przedszkolny, Żelkowo

Grand Prix 2019

Laura Romanek

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich, Nowa Wieś Lęborska

Grupa wiekowa klasy 4 - 6 szkoła podstawowa:

  • I miejsce:
    Nikodem Gaffke
    Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich, Nowa Wieś Lęborska

  • II miejsce:
    Eliza Madej
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn

  • III miejsce:
    Sara Pszczoła
    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Damno

  • Wyróżnienie:
    Maria Rutkowska
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn

Grupa wiekowa klasy 7 - 8 szkoła podstawowa i klasa III gimnazjum:

  • I miejsce:
    Igor Samson
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn

  • II miejsce:
    Katarzyna Lemańska
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, Kwidzyn

  • III miejsce:
    Michalina Lewandowska
    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, Słupsk

  • Wyróżnienia:
    Aleksandra Olesiak
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Słupsk

    Aleksandra Metera
    Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich, Nowa Wieś Lęborska

    Weronika Szczypior
    Szkoła Podstawowa, Kętrzyno

Powiatowy konkurs ortograficzny
dla klas 3 - 2019

Informacje

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy po raz kolejny organizuje Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich.
Konkurs odbędzie się:
17.05.2019r. o godz. 9.45. w Szkole Podstawowej w Damnie.


Cele konkursu:

  1. rozbudzenie czujności ortograficznej wśród uczniów,
  2. rozwijanie zainteresowań i kształtowanie umiejętności samodzielnej pracy,
  3. wytworzenie pozytywnej motywacji do nauki ortografii w młodszym wieku szkolnym,
  4. sprawdzenie umiejętności wykorzystywania wiedzy w praktyce,
  5. nawiązywanie współpracy między szkołami i wymiana doświadczeń, wyłonienie Mistrza Ortografii.

Regulamin

XIX Powiatowego Konkursu Ortograficznego
wraz z kartą zgłoszenia


Pobierz 
Zadzwoń: 59 8113 177
Społeczność:
do góry